O nas

Informujemy, prezentujemy i testujemy ! 🙂

Turbonews.pl – Informujemy, prezentujemy i testujemy ! A co? Auta. Te małe i te większe. Szybkie, szybsze i trochę wolniejsze. Pospolite jak i wyjątkowe. Motoryzacja dla nas to nieskończony temat do rozmowy, dlatego swoje spostrzeżenia i wiadomości przekazujemy dalej. Do was !

Działamy na terenie Trójmiasta i województwa łódzkiego. Odwiedzamy salony samochodowe, bywamy na zlotach, jeździmy na tory wyścigowe , jesteśmy gośćmi na prezentacjach, a także wykonujemy sesje fotograficzne. Nasze życie toczy się wokół aut niczym alufelga.

Nasza redakcja posiada 3-biegi.

Mateusz Witkowski – boss. Pasja i zamiłowanie nie pozostawiły mu wyboru. O motoryzacji chce wiedzieć wszystko. Głodny wiedzy, zapoznany z szybkością, ze swoim anty-downsizingowym nastawieniem szuka sensu nowej motoryzacji. Oczy to dla niego za mało, dlatego swój punkt widzenia uwiecznia również aparatem.

Filip Formella – pomysłodawca projektu. Dociekliwy tester aut. Przejrzy każdy wóz do najmniejszej śrubki. Bezlitośnie sprawdzi na drodze i przed kamerą powie to co myśli, bez względu na to jaki znaczek widnieje na masce. Posiada większą sieć kontaktów niż TVN Turbo. Człowiek-orkiestra.

Mateusz Sikorski – nasze pióro. Wieści z turbo świata spływają do niego niczym konie mechaniczne na asfalt. Skarbnica wiedzy o nowościach i nie tylko. Ma swoje zdanie na każdy temat. Zastąpi Wam instrukcję użytkowania każdego samochodu. Razem z Filipem oceni czy auto jest warte tego, żeby lać do niego paliwo.